aQuas / Selülit

aQuas Lipoactive Cellulite Therapy SCRUB
Dermoaköz özelliği ile su altında çalışan özel formüle sahiptir ve etkili bir selülit terapisi sağlamaktadır. aQuas Lipoactive Cellulite Therapy Scrub cildi pürüzlerden arındırarak, cildin gergin ve diri bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Kullanım Şekli: aQuas Lipoactive Cellulite Therapy Scrub portakal kabuğu görüntüsü olan vücut bölgelerine duş sırasında dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulanır. Ilık banyo ve masaj, dermoaköz yapıdaki aQuas Lipoactive Cellulite Therapy Scrub’ın bileşenlerinin cilde daha iyi girmesine olanak sağlar. Uygulama süresi ve sıklığı cildin görünümünün iyileştirilmesinde önemlidir. Uygulama tamamlandıktan sonra cilt bol su ile durulanmalı ve nazikçe kurulanmalıdır. Cilt hafif nemli iken portakal kabuğu görüntüsü olan bölgelerin üzerine aQuas Lipoactive Cellulite Therapy Cream uygulamasına geçilmelidir.

aQuas Lipoactive Cellulite Therapy CREAM
Eşşiz lipoactive bileşimi ve dermatrop yapısı ile cilde derinlemesine nüfuz ederek, portakal kabuğu görüntüsünün etkin bir şekilde giderilmesi için kullanılacak, lipoactive bileşiminin etkinliği bilimsel olarak ispatlanmış, özel bir selülit terapi kremidir.

Kullanım Şekli: aQuas Lipoactive Cellulite Therapy Cream, duş sonrası hafif nemli cilde dairesel hareketlerle ve çevreden merkeze doğru olacak şekilde masaj yapılarak uygulanmalıdır. İyi bir sonuç elde edebilmek için aQuas Lipoactive Cellulite Therapy Cream portakal kabuğu görüntüsü olan, temizlenmiş cilt bölgelerine bol miktarda ve yukarıda anlatıldığı şekilde masaj yaparak günde en az 2 defa uygulanmalıdır. Masaj yaparak uygulama kremin dermatrop etkinliğini arttırır.

Güneş Bakım Ürünleri